Ślubowanie klas pierwszych

Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Dnia 14 ,15 ,16 października2020r, uczniowie klas pierwszych wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, na której odśpiewali hymn narodowy i hymn szkoły. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie,a panie Dyrektor dokonały aktu pasowania na ucznia olbrzymim ołówkiem,który wzbudził ogromne zainteresowanie. Oficjalnie uczniowie klasy I a, I b, i I c zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Po pasowaniu na pięknie udekorowanej scenie pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Doskonałym występem i wzorowo zdanym egzaminem na pierwszaczka uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole.
Po pasowaniu Panie Dyrektor Joanna Heropolitańska-Janik i Pani Grażyna Karbowiak złożyły najmłodszym uczniom życzenia powodzenia i wielu sukcesów w nauce, oraz podziękowały dzieciom i nauczycielom za pięknie przygotowany program artystyczny.
Po uroczystości wszyscy uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia , a w klasach czekała na pierwszaków niespodzianka w postaci dyplomów ,medali i odznak z logo szkoły.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność. Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami przeżyć tą uroczystość pomimo tak trudnej dla nas wszystkich sytuacji związanej z Covid -19.

Natalia Lipska

Dziękuję Pani Kamili Laskowskiej za udostępnienie zdjęć klasy 1a-Agnieszka Osińska-Jarmul