Kadra

Dyrekcja:

 20170921_123048 (Kopiowanie)  
 
Dyrektor szkoły
p.Joanna Heropolitańska -Janik
Nauczyciel chemii
 
Wicedyrektor szkoły
p. Grażyna Karbowiak
Nauczyciel plastyki i techniki

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

KADRA NAUCZYCIELSKA SZKOŁY:

  • Język polski: p. Iwona Bojanowicz, p. Elżbieta Rzepecka, p. Grażyna Surmacz
  • Matematyka: p. Mariola Dąbrowska, p. Iwona Sawlewicz p. Dorota Dajos
  • Język angielski: p. Agnieszka Dubik, p. Katarzyna Hejduk, p. Ewa Pankowska, p. Teresa Wieczorek, p. Anna Skomiał
  • Język niemiecki: p. Anna Daniłowska – Rolka, p. Anna Jędrzejewska
  • Historia: p. Damian Marciniak
  • Biologia: p. Justyna Hołdaś
  • Geografia: p. Sylwester Adamus
  • Fizyka: p. Iwona Sawlewicz
  • Chemia: p. Iwona Sawlewicz
  • Plastyka: p. Joanna Jarząbek
  • Technika: p. Grażyna Karbowiak
  • Religia: p. Sylwester Adamus, p. Grzegorz Dytrych,  ks. Marcin Szatanek
  • WF: p. Przemysław Gołąb, p. Małgorzata Górska, p. Marek Kręcielewski, p. Tomasz Maziarczyk, p. Edyta Turowicz
  • Edukacja dla Bezpieczeństwa: p. Ireneusz Kolator
  • Wiedza o Społeczeństwie: p. Ireneusz Kolator
  • Informatyka/zajęcia komputerowe: p. Piotr Krawczyk, p. Małgorzata Wierzbicka
  • Muzyka: p. Renata Włodarek

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY:

  • 0ap. Emilia Stanisławska, p. Kamila Radziszewska
  • 0bp. Dominika Duralska, p. Alicja Kustwan
  • 0cp. Agnieszka Wierzbicka Singh, p. Beata Charchan

KLASY 1-3:

  • 1a – p. Dorota Bąkała, p. Karolina Trojga
  • 1b – p. Paulina Turbiarz
  • 1c – p. Małgorzata Krzemińska
  • 2a – p. Agnieszka Osińska – Jarmul, p. Aleksandra Józwiak
  • 2b – p. Edyta Magielnicka – Brudek
  • 3a – p. Marta Hejduk, p. Anna Fus
  • 3b – p. Elżbieta Szczepkowska

WYCHOWAWCY KLAS 4-8 I GIMNAZJUM:

  • 4a – p. Aneta Ceglińska
  • 4b p. Tomasz Maziarczyk
  • 5a p. Kamila Usiądek
  • 5b p. Agnieszka Dubik
  • 5cp. Magdalena Księżopolska
  • 6ap. Justyna Nowak – Maciejczyk
  • 6b – p. Iwona Bojanowicz
  • 7a – p. Justyna Hołdaś, p. Karolina Twardowska
  • 7b – p. Dorota Dajos
  • 8a – p. Damian Marciniak, p. Magdalena Kornacka
  • 8b – p. Elżbieta Rzepecka
  • 3A – p. Katarzyna Hejduk, p. Katarzyna Lewandowska
  • 3B – p. Piotr Krawczyk
  • 3C – p. Edyta Turowicz
  • terapia pedagogiczna: p. Anna Janicka, p. Angelika Raczek
  • pedagog: p. Leszek Kasprowicz, p. Katarzyna Nowak – Zawadzka
  • bibliotekarz: p. Anna Król, p. Małgorzata Wierzbicka
  • integracja sensoryczna: p. Anna Pliszka – Malinow
  • logopeda: p. Marta Saluk

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY: 

  • p. Natalia Lipska
  • p. Katarzyna Kudyk
  • p. Teresa Matyjasek
  • p. Aleksandra Drewniak