Kadra

rekcja:

 20170921_123048 (Kopiowanie)  
 
Dyrektor szkoły
p.Joanna Heropolitańska -Janik
Nauczyciel chemii
 
Wicedyrektor szkoły
p. Grażyna Karbowiak
Nauczyciel plastyki i techniki

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

KADRA NAUCZYCIELSKA SZKOŁY:

  • Język polski: p. Iwona Bojanowicz, p. Elżbieta Rzepecka, p.Mirosław Tudorowski
  • Matematyka: p. Mariola Dąbrowska, p. Iwona Sawlewicz p. Dorota Dajos
  • Język angielski: p. Agnieszka Dubik, p. Katarzyna Hejduk, Teresa Wieczorek, p. Anna Skomiał
  • Język niemiecki: p. Anna Jędrzejewska
  • Historia: p. Damian Marciniak
  • Biologia: p. Justyna Hołdaś
  • Geografia: p. Sylwester Adamus
  • Fizyka: p. Iwona Sawlewicz
  • Chemia: p. Iwona Sawlewicz,Joanna Heropolitańska-Janik
  • Plastyka: p. Joanna Jarząbek
  • Technika: p. Grażyna Karbowiak
  • Religia: p. Sylwester Adamus, p. Grzegorz Dytrych,
  • WF: p. Przemysław Gołąb,  p. Marek Kręcielewski, p. Tomasz Maziarczyk, p. Edyta Turowicz
  • Edukacja dla Bezpieczeństwa: p. Ireneusz Kolator
  • Wiedza o Społeczeństwie: p. Ireneusz Kolator
  • Informatyka/zajęcia komputerowe: p. Piotr Krawczyk, p. Dorota Dajos
  • Muzyka: p. Renata Włodarek

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY:

  • 0a   p. Emilia Stanisławska – wychowawca
    p. Kamila Radziszewska – wychowawca
    p. Małgorzata Kotlińska – n. wspomagający
  • 0b
     p. Dominika Duralska – wychowawca
           p. Monika Makowska – wychowawca 
  •        p. Alicja Kustwan – n. wspomagający

KLASY 1-3:

  • 1a – p. Marta Hejduk
  • 1bp. Elżbieta Szczepkowska, p. Beata Charchan
  • 1cp. Urszula Stelmaszczyk
  • 2ap Dorota Bąkała, p. Karolina Trojga
  • 2b – p. Paulina Turbiarz
  • 2c – p. Małgorzata Krzemińska
  • 3ap. Agnieszka Osińska-Jarmul, p. Beata Duda
  • 3bp. Edyta Magielnicka – Brudek, p. Natalia Lipska

WYCHOWAWCY KLAS 4-8

  • 4a – p. Agnieszka Dubik , p. Anna Fus
  • 4b – p. Katarzyna Hejduk, p. Katarzyna Lewandowska
  • 5a – p. p. Aneta Ceglińska
  • 5b p. Edyta Turowicz
  • 6ap. Kamila Usiądek
  • 6b – p. Iwona Sawlewicz
  • 6c p. Magdalena Księżopolska
  • 7a – p.Justyna Nowak – Maciejczyk
  • 7b – p. Iwona Bojanowicz
  • 8a – p. Justyna Hołdaś, p. Karolina Twardowska
  • 8b – p. Dorota Dajos
  • terapia pedagogiczna: p. Anna Janicka, p. Angelika Raczek
  • pedagog: p. Leszek Kasprowicz, p. Katarzyna Nowak – Zawadzka
  • bibliotekarz p. Małgorzata Wierzbicka
  • integracja sensoryczna: p.Monika Korpolewska
  • logopeda: p. Marta Saluk

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY: 

  • p. Natalia Lipska
  • p. Katarzyna Kudyk
  • p. Agnieszka Dudek
  • p. Dorota Karasińska