PLAC ZABAW SERCEM MALOWANY PRZEZ ZIELONY ARCHITEKT

Stowarzyszenie Sercem Malowane informuje, że w dniu  24.10.2019 został zakończony pierwszy cykl prac związanych z poszerzeniem i zagospodarowaniem terenu przy szkole z przeznaczeniem na Plac Zabaw dla dzieci. Udało się  zdjąć starą kostkę, oczyścić, wypoziomować teren, położyć betonowe płyty. Wokół placu została wkomponowana zieleń, krzewy, trawy róże i bluszcze. Jest miejsce na posadzenie wiosną warzyw, kwiatów i ziół.  Na środku króluje ambrowiec amerykański. Pod lipą znajduje się taras, na którym wiosną będzie można rozłożyc koce i poduchy, obok została postawiona drewniana pergola, po której wzejdzie bluszcz. Otworzono wejście na placyk usuwajac jedno przęsło ogrodzenia. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY ZIELONY ARCHITEKT.

Wiosną na płytach i kostce pojawią się namalowane gry. Liczymy na to, że w maju uroczyście otworzymy Plac Zabaw, integrując się przy grillu na drewnianym tarasie.

STOWARZYSZENIE SERCEM MALOWANE SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM RODZICOM, PRZYJACIOŁOM I OSOBOM , DLA KTÓRYCH SZKOŁA NR 87 JEST BLISKO SERDUCHA- BEZ WASZEGO WSPARCIA TA INWESTYCJA NIE BYŁABY MOŻLIWA. DZIĘKUJEMY!