Wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu już ruszyło! Dołącz do nas i Ty!

Spotkania odbywać się będą co drugi poniedziałek na 7 godzinie lekcyjnej w sali 203.

Zapisy nadal trwają, dołącz do nas.

Opiekun: Justyna Hołdaś

Karolina Twardowska

:

—————————————————————-

Aktualności

—————————————————————–

Bezinteresowna pomoc, ciepłe i otwarte serce, masa pozytywnej energii oraz zapał do działania to tylko niektóre z cech wspaniałych wolontariuszy, którzy swój wolny czas poświęcają na pomoc innym. 

5 grudnia na całym świecie obchodzony jest „Międzynarodowy Dzień Wolontariusza”. Tego dnia uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu  roznosiły po klasach świąteczne renifery, aby przypominały wszystkim, że „Każdy ma coś, co może dać innym:)” .

w1 w2

Wszystkim wolontariuszom składamy  wyrazy uznania i serdeczne życzenia. Mam nadzieję, że nigdy nie zabraknie im zapału, błysku w oku oraz chęci niesienia pomocy innym.

Szkolne Koło Wolontariatu wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJE za udział  w akcjach charytatywnych  i pomoc innym ludziom.

————————————————————————————————————-

WOLONTARIUSZKI ROKU SZKOLNEGO 2012/13

w1

25 czerwca 2013r. podczas  podsumowania działalności Szkolnego Koła Wolontariatu zostały wyłonione najbardziej zaangażowane w akcje wolontariatu uczennice: Kinga Matulka i Wiktoria Luterek, które  zostały wolontariuszkami roku szk. 2012/13.

w2

Są to wolontariuszki, które ofiarowały swój czas, energię, a przede wszystkim serce.

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela.”

Jan Paweł II

Ponadto wyróżnieni  i nagrodzeni  zostali uczniowie, którzy aktywnie działali  w Szkolnym Kole Wolontariatu. Są to: Kasia Kozłowska, Patrycja Roicka, Monika Ziętek, Ala Skoczeń, Zuzia Kowalska, Wiktoria Rozbicka, Darek Barciński, Weronika Mróz.

Wszystkim wolontariuszom życzymy nowych, ciekawych doświadczeń, satysfakcji z działań, dalszego rozwoju umiejętności i skutecznego zarażania Waszą postawą innych osób. Dziękujemy Wam za to, że jesteście i że działacie!